Close Menu
  • Moda
  • Horoskop
  • Astro
  • Recepti
  • Zdravlje i ljepota
  • Fitnes
  • Kuća i vrt
Facebook X (Twitter) Instagram
Mini MagazinMini Magazin
  • Moda
  • Horoskop
  • Astro
  • Recepti
  • Zdravlje i ljepota
  • Fitnes
  • Kuća i vrt
Mini MagazinMini Magazin
Home»Extra»Promo»dm Giving Friday: 5% od ukupnog prometa za narodne kuhinje u BiH
Promo

dm Giving Friday: 5% od ukupnog prometa za narodne kuhinje u BiH

By redakcija24. Novembra 2025.2 Mins Read

Sarajevo, 24.11.2025.  — Kompanija dm drogerie markt i ove godine provodi društveno odgovornu kampanju Giving Friday, koja će biti održana u petak, 28.11. Umjesto uobičajenih popusta na svjetski dan sniženja – Black Friday, dm tradicionalno usmjerava dio prometa u humanitarne svrhe pa će tako 5% ukupnog prometa ostvarenog na ovaj dan biti donirano narodnim kuhinjama širom Bosne i Hercegovine.

Prošlogodišnji Giving Friday rezultirao je donacijom 11.172 obroka, koji su podijeljeni u 25 narodnih kuhinja u 32 mjesta širom BiH. Ove godine dm nastavlja svoju misiju podrške zajednici, s istim ciljem – pomoći onima kojima je to najpotrebnije.

„Giving Friday za nas predstavlja više od jedne donacije; to je dan kada zajednički stvaramo dobro. Naši kupci svojom svakodnevnom kupovinom pomažu da obroci stignu do onih kojima znače najviše. Zahvalni smo na povjerenju koje nam godinama pružaju, jer zajedno uspijevamo učiniti stvarne, opipljive promjene u zajednici“, izjavila je Ajla Hadžić, menadžerica marketinga dm-a u BiH.

Od početka sprovođenja Giving Friday inicijative, od 2019. godine do danas, dm je donirao više od 54.000 obroka, u ukupnoj vrijednosti od 258.000 KM, čime potvrđuje dugoročno opredjeljenje ka dobrobiti zajednice i solidarnosti.

Donacija će biti realizovana tokom decembra, kada će, uz pripremu i podjelu obroka, u društveno korisnom radu učestvovati i dm zaposlenici, pružajući podršku narodnim kuhinjama i na terenu.

Autor: minimagazin.info

Preporuke

Promo

Profesori, budite dio m:tel App takmičenja!

Promo

Black Friday: Najbolji Honor modeli iz m:tel ponude po sniženim cijenama

Promo

m:tel otvorio konkurs za 16. ciklus m:stipendija

Promo

Gledajte u jednom dahu treću sezonu serije  „12 reči“ 

Promo

Maja Mano otvara novo poglavlje: „Ako trebaš nekoga” je emotivni haos koji prija

Promo

Uspješna poslovna godina za dm BiH: Ostvaren promet od 489,3 miliona KM

(C) 2011-2025 Minimagazin

Sva prava pridržana. Prenošenje i kopiranje sadržaja sa ove stranice dozvoljeno je isključivo uz dozvolu redakcije Mini Magazina.

Rubrike
  • Moda
  • Horoskop
  • Astro
  • Recepti
  • Zdravlje i ljepota
  • Fitnes
  • Kuća i vrt
Kontaktirajte nas
  • Marketing
  • Kontakt
Facebook Instagram
© 2025 minimagazin

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.