Close Menu
  • Moda
  • Horoskop
  • Astro
  • Recepti
  • Zdravlje i ljepota
  • Fitnes
  • Kuća i vrt
Facebook X (Twitter) Instagram
Mini MagazinMini Magazin
  • Moda
  • Horoskop
  • Astro
  • Recepti
  • Zdravlje i ljepota
  • Fitnes
  • Kuća i vrt
Mini MagazinMini Magazin
Home»Extra»Promo»Jelena Trivan: Kulturna dominacija Srbije i poslovna dominacija Telekom Srbija grupe u regionu 
Promo

Jelena Trivan: Kulturna dominacija Srbije i poslovna dominacija Telekom Srbija grupe u regionu 

By redakcija27. Septembra 2024.2 Mins Read

Konferencija „Digital 2024“

Kompanija m:tel i cijela Telekom Srbija grupa imaju ključnu ulogu u tehnološkom i ekonomskom napretku regiona, izjavila je generalna direktorka kompanije m:tel Jelena Trivan u razgovoru „1 na 1“ u okviru regionalne konferencije „Digital 2024“, koji je organizovan zbog njenog jedinstvenog iskustva u oblasti telekomunikacija i filmske produkcije. Tokom razgovora, Trivan je posebno istakla strateški značaj širenja na regionalnom nivou, podsjetivši da je kupovina Telekoma Srpske najveća investicija Republike Srbije u inostranstvu.

Govoreći o iskustvu u izdavaštvu i filmskoj produkciji, Trivan je naglasila da Srbija ima najozbiljniju književnu scenu i najuticajniju kinematografiju što je rezultat ulaganja i države Srbije i Telekoma, te da se sa „kulturnom dominacijom“ ne smije stati niti smanjivati budžet za te namjene. 

„Nijedan filmski ili televizijski festival nije zamisliv bez naše produkcije i zahvalna sam što sam odigrala veliku ulogu u tome. U regionu, naša grupa je najveća i vodeća, baš kao što je i m:tel vodeći u BiH. U trenutnim političkim i ekonomskim okolnostima, rezultati m:tel-a su i za eksperte nezamislivi. Mi smo kompanija bez evra duga prema dobavljačima, koja sve investicije finansira iz sopstvenih prihoda, bez zaduživanja. Jednom rečju, ispunila sam ono što sam pre tri godine rekla: možda nisam iz sfere telekomunikacija, ali znam da pravim pare i vodim kompaniju“, rekla je Trivan što je ispraćeno velikim aplauzom učesnika konferencije.

Pored uspjeha u poslovanju, Trivan je podsjetila da je m:tel na prošlogodišnjoj konferenciji „Digital 2023“ osvojio regionalnu nagradu za najbolju društveno odgovornu kompaniju. „Od kada sam došla na čelo Telekoma Srpske, odnosno m:tel-a, uz sve vidove podrške sportu i kulturi, posebnu pažnju posvećujemo pomoći ugroženim kategorijama stanovništva. Celo društvo Republike Srpske, ali i BiH se oslanja upravo na privrednu snagu m:tel-a“, izjavila je Trivan i najavila novu kampanju podrške obrazovnim institucijama, potvrdivši da će m:tel nastaviti ulagati u razvoj zajednice i budućih generacija.

Konferencija „Digital 2024“ okupila je vodeće stručnjake iz oblasti digitalnih tehnologija, pružajući priliku za razmjenu ideja i predstavljanje inovativnih rješenja za unapređenje digitalne infrastrukture regiona.

Autor: minimagazin.info

Preporuke

Promo

Za uspomene koje se pamte – vrhunski telefoni iz m:tel ponude

Promo

Ljeto uz m:tel TV pakete – Superstar videoteka na poklon i televizori na rate

Promo

Stvoreni za one koji vide više: HONOR 400 i HONOR 400 Pro!

Promo

Izvučeni dobitnici nagradne igre „m:tel i Huawei te vode na more“

Promo

Ne propustite muzički spektakl pod otvorenim nebom 

Promo

Prenesi broj i uživaj – čekaju te duple gige i popust na pretplatu!

(C) 2011-2025 Minimagazin

Sva prava pridržana. Prenošenje i kopiranje sadržaja sa ove stranice dozvoljeno je isključivo uz dozvolu redakcije Mini Magazina.

Rubrike
  • Moda
  • Horoskop
  • Astro
  • Recepti
  • Zdravlje i ljepota
  • Fitnes
  • Kuća i vrt
Kontaktirajte nas
  • Marketing
  • Kontakt
Facebook Instagram
© 2025 minimagazin

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.