• Moda
  • Horoskop
  • Recepti
  • Zdravlje i ljepota
  • Fitnes
  • Kuća i vrt
Facebook X (Twitter) Instagram
Mini MagazinMini Magazin
  • Moda
  • Horoskop
  • Recepti
  • Zdravlje i ljepota
  • Fitnes
  • Kuća i vrt
Mini MagazinMini Magazin
Home»Extra»Promo»Je li baš toliko hitno?!
Promo

Je li baš toliko hitno?!

By redakcija13. Juna 2022.2 Mins Read

Kompanija m:tel već osmu godinu zaredom pokreće kampanju bezbjednosti u saobraćaju

Mislite li da postoje toliko hitne stvari? Hitnije od života? Baš u minut hitne? Važnije od vaše djece, roditelja, svih onih koji vas vole? Ako je vaš odgovor ne, razmislite zašto se onda javljate na telefon dok vozite? Zašto kuckate poruke dok ste za volanom? Zašto je taj sekund važniji od života?

Ne dozvolite da postanete statistika! 

Zato neka vas zvuk zvona vašeg mobilnog telefona umjesto na hitnoću podsjeća na vaše najmilije! Ako je važno, stanite! Tek onda uzmite telefon u ruke. Samo minut ne znači ništa. I isti minut znači hiljade života koje je statistika već zapisala kao izgubljene zbog nepažnje. Izaberite svoj način kako ćete iskoristiti te sekunde – rizikujući svoj i tuđi život ili svjesno odgoditi razgovor za kratko.

Uokvirite sliku svojih najmilijih u svojoj glavi. „Ako me voliš, ostavi telefon dok voziš!“ 

Je li vam sad baš toliko hitno? 

Kompanija m:tel, osmu godinu zaredom, u saradnji sa Ministarstvom saobraćaja i veza Republike Srpske, Agencijom za bezbjednost saobraćaja RS, te Auto-moto savezom RS, pokreće kampanju kako bi uticala na smanjenje broja saobraćajnih nezgoda i gubitka ljudskih života, naročito kada je u pitanju upotreba mobilnih telefona za volanom.  

Polovinom mjeseca juna, na važnu poruku „Ako me voliš, ostavi telefon dok voziš“, vozače u Republici Srpskoj podsjećaće bilbordi, ali i radio-džingl, kako bi upravo ta poruka osvijestila da nijedna poruka niti poziv nisu vrijedni našeg, ali i života naših najmilijih.

Autor: minimagazin.info

Preporuke

Promo

Svjetsko prvenstvo u rukometu za žene – uživo na Arena Sport TV kanalima

Promo

Zašto je dobro biti m:stipendista

Promo

dm donira 56.014 KM narodnim kuhinjama širom BiH

Promo

Karta za svaku utakmicu – NBA League Pass

Promo

Vrijedne nagrade očekuju pobjednike m:tel App takmičenja

Promo

Trivan: Ulaganje u studente – recept za uspešnu borbu sa deficitom radne snage

(C) 2011-2023 Minimagazin

Sva prava pridržana. Prenošenje i kopiranje sadržaja sa ove stranice dozvoljeno je isključivo uz dozvolu redakcije Mini Magazina.

Rubrike
  • Moda
  • Horoskop
  • Recepti
  • Zdravlje i ljepota
  • Fitnes
  • Kuća i vrt
Kontaktirajte nas
  • Marketing
  • Kontakt
Facebook Instagram
© 2023 minimagazin

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.