Close Menu
  • Moda
  • Horoskop
  • Astro
  • Recepti
  • Zdravlje i ljepota
  • Fitnes
  • Kuća i vrt
Facebook X (Twitter) Instagram
Mini MagazinMini Magazin
  • Moda
  • Horoskop
  • Astro
  • Recepti
  • Zdravlje i ljepota
  • Fitnes
  • Kuća i vrt
Mini MagazinMini Magazin
Home»Extra»Promo»U Mercatoru moguća kupovina robe platnim karticama Fonda solidarnosti
Promo

U Mercatoru moguća kupovina robe platnim karticama Fonda solidarnosti

By Redakcija17. Jula 2014.2 Mins Read

Banja Luka, 17. juli 2014 – Kompanija  M-BL d.o.o. Banja Luka, (Mercator BL) potpisala je ugovor sa Fondom solidarnosti za obnovu Republike Srpske čime se priključila aktivnosti za kupovinu robe elektronskim platnim karticama. Građani koji su pretrpili štete tokom majskih poplava u RS će sa platnim karticama po vaučer modelu moći kupiti robu sa utvrđenog „Spiska roba” iz asortimana Mercatora.

“Kao odgovoran partner zajednice u kojoj poslujemo, Mercator je među prvim kompanijama podnio prijavu i potpisao ugovor sa Fondom solidarnosti za obnovu Republike Srpske. Za nas je ovo bio prirodan nastavak aktivnosti nakon brojnih humanitarnih akcija pružanja pomoći ugroženom stanovništvu i našim radnicima čiji su prostori za stanovanje stradali u poplavama. Odlučili smo uključiti se u ovu aktivnost i pored činjenice da će rokovi naplate preduzećima biti znatno duži nego u redovnim poslovnim transakcijama, a sve u cilju pružanja mogućnosti sugrađanima stradalim u poplavama da što prije opreme svoje stambene prostore i stabilizuju svoje osnovne potrebe“, izjavio je Damjan Davidović, direktor Mercatora BL.

U skladu sa Uredbom o načinu i postupku sanacije šteta na stambenim objektima izazvanim poplavama u Republici Srpskoj u maju 2014. godine, a na osnovu utvrđenog Spiska roba i usluga koje se mogu kupiti elektronskom platnom katicom, Mercator BL iz svog asortimana nudi sljedeću robu: Posteljine za krevete, deke, jorgane, zavjese, peškire, frižidere, frižidere sa zamrzivačem, el. šporete, šporete na plin, šporete na drva, kombinovane šporete, rerne, bojlere, mašine za veš, grijalice, usisivače, el. miksere, el. pegle, TV uređaje, servise za ručavanje, čaše, pribore za jelo, posuđe za pripremu hrane i klima uređaje.

Nakon potpisivanja ugovora sa Fondom solidarnosti za obnovu Republike Srpske, u  Mercatoru su obezbijeđeni svi potrebni uslovi za kupovinu robe elektronskim platnim karticama, čim one budu operativne. Korisnici kartica već sada mogu odabrati i rezervisati potrebnu robu u svim prodajnim jedinicama Mercatora BL, a kada elektronske kartice budu operativne, preuzimanje robe će se vršiti isključivo u hipermarketu Mercator Centra Banja Luka.

Autor: minimagazin.info

Preporuke

Promo

Stvoreni za one koji vide više: HONOR 400 i HONOR 400 Pro!

Promo

Izvučeni dobitnici nagradne igre „m:tel i Huawei te vode na more“

Promo

Ne propustite muzički spektakl pod otvorenim nebom 

Promo

Prenesi broj i uživaj – čekaju te duple gige i popust na pretplatu!

Promo

Putujte svijetom uz m:tel roming tarifne opcije

Promo

Uz m:tel i Huawei osvoji ljetovanje vrijedno 6.000 KM!

(C) 2011-2025 Minimagazin

Sva prava pridržana. Prenošenje i kopiranje sadržaja sa ove stranice dozvoljeno je isključivo uz dozvolu redakcije Mini Magazina.

Rubrike
  • Moda
  • Horoskop
  • Astro
  • Recepti
  • Zdravlje i ljepota
  • Fitnes
  • Kuća i vrt
Kontaktirajte nas
  • Marketing
  • Kontakt
Facebook Instagram
© 2025 minimagazin

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.